MAGDA NIEDZIELSKA

ZAJĘCIA METODĄ PILATES

Wszystkie osoby chcące poprawić swoją sprawność, elastyczność, siłę i wygląd zapraszam na zajęcia metodą Pilates.

Jestem instruktorką Pilates, a także tancerką, choreografką, pedagożką tańca. Mam wieloletnie doświadczenie w uczeniu i prowadzeniu zajęć. Pracując z ciałem, chcę zarówno je wzmocnić i usprawnić, jak i przekierować świadomą uwagę na jego odczuwanie. Dzięki temu będzie ono lepiej wykonywało różne funkcje i zadania, a także wzmocni się połączenie między ciałem a umysłem. 

Oferuję zajęcia indywidualne lub w małej grupie do 3 osób w domowym, kameralnym studio w podkrakowskich Bibicach. Pozwala mi to oddać klientowi całą uwagę i dobierać ćwiczenia tak, aby wspomóc jej/jego rozwój.

Pilates to metoda dostępna dla każdego, bez względu na wiek czy płeć. Pozwala uzyskać kontrolę nad ciałem, leczyć kontuzje, odzyskiwać sprawność i dobre samopoczucie, a także pracować nad wyglądem zewnętrznym. W zajęciach, które prowadzę zwracam także uwagę na pracę z oddechem. Pilates, którego uczę to zestaw ćwiczeń na macie, kładący szczególną uwagę na płynność i kontrolę w trakcie wykonywania ćwiczeń. Świetnie wzmacnia centrum ciała, angażując mięśnie głębokie. Pomaga w stabilizacji, ale jest także świetnym, zbalansowanym treninigem na wszystkie partie ciała. 

Oprócz Pilatesu, pracuję z dorosłymi, dziećmi i młodzieżą, wspomagając ich rozwój zarówno w tańcu jak i w różnych dziedzinach sportu, takich jak np. łyżwiarswto. Prowadzę zajęcia wzmacniające oraz utaneczniające, oparte o technikę tańca klasycznego i współczesnego.

CENNIK

Zajęcia indywidualne: 100 zł /godzina

Zajęcia w dwie osoby: 75 zł/godzina/osoba

Zajęcia w trzy osoby: 65 zł/godzina/osoba

 

Zajęcia odbywają się w domowym, kameralnym studio przy ulicy Leśnej w Bibicach. Lekcje indywidualne z techniki tańca odbywają się w Krakowie, przy ul. Grzegórzeckiej. 

O MNIE

Jestem tancerką, choreografką, pedagożką, instruktorką Pilates. Ukończyłam studia magisterskie w zakresie Choreografii i Teorii Tańca na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie oraz Pedagogikę Tańca na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Absolwentka studiów podyplomowych z Zarządzania Kulturą na Uniwersytecie Jagiellońskim. Uczestniczyłam w międzynarodowym programie w Kibbutz Contemporary Dance Company w Izraelu, byłam tancerką zespołu Elephant w Black Box Junior Dance Company w Madrycie. Obecnie współpracuję z Krakowskim Teatrem Tańca, a także jako niezależna choreografka oraz instruktorka Pilates. Otrzymałam Stypendium Twórcze Miasta Krakowa w 2019 i 2021 roku oraz Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w 2020 roku. Byłam również objęta programem Narodowego Instytutu Muzyki i Tańca "Wspieranie aktywności międzynarodowej" w latach 2019 i 2022. 

Zajęcia z dziedziny tańca i przygotowania motorycznego dla dorosłych, dzieci i młodzieży prowadzę od 9 lat. Praca z ruchem i ciałem jest moją pasją. Chcę pomóc moim uczniom lepiej panować nad ciałem, być go bardziej świadomym i z nim połączonym. Wzmacnianie potencjału fizycznego, siły, elastyczności ma na celu pomóc Wam być w stanie zrealizować wszystkie bardziej lub mniej szalone marzenia, zwiększyć komfort, pozbyć się bólu i po prostu "czuć się dobrze we własnej skórze". 

Zapraszam do kontaktu :)

KONTAKT

Termin, czas i ilość zajęć dostosowuję do możliwości czasowych klienta i mojej.

W przypadku nieobecności oferuję zajęcia on-line lub przesłanie przygtowanego nagrania z ćwiczeniami. 

Zapraszam do kontaktu:

e-mail: skowronme@gmail.com

tel. 781 755 180

oraz przez formularz:

Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!