MAGDA NIEDZIELSKA

Poranne zajęcia Pilates i Morning Movement.
Październik 2022.

Idzie jesień, studenci wracają na uczelnie, a Morning Movement - i nie tylko - znów zawita do Krakowa   Tym razem w dwóch odsłonach. Pierwsze zajęcia, to Pilates, na który zapraszam od 7.30 rano. Dla tych co wstają później, proponuję Morning Movement, który będzie startował od 8.45.
 
Co to Pilates?
Pilates to metoda dostępna dla każdego, bez względu na wiek czy płeć. Pozwala uzyskać kontrolę nad ciałem, leczyć kontuzje, odzyskiwać sprawność i dobre samopoczucie, a także pracować nad wyglądem zewnętrznym. W zajęciach, które prowadzę zwracam także uwagę na pracę z oddechem. Pilates, na który Was zapraszam to zestaw ćwiczeń na macie, kładący szczególną uwagę na płynność i kontrolę w trakcie wykonywania ćwiczeń. Świetnie wzmacnia centrum ciała, angażując mięśnie głębokie. Pomaga w stabilizacji, ale jest także świetnym, zbalansowanym treningiem na wszystkie partie ciała.
 
A Morning Movement?
Morning Movement, to poranne zajęcia wzmacniające, rozciągające, bazujące na Pilatesie, wybranych aspektach jogi, z elementami tańca klasycznego i współczesnego, które w zrównoważony sposób pomogą rozwijać sprawność, świadomość ciała, kontrolę, przepływ. Będziemy się wzmacniać, rozciągać, rozluźniać i praktykować medytację w ruchu, a także ruszać się dla przyjemności. Morning Movement pomoże Wam osiągnąć ciało mocne, ale jednocześnie elastyczne i rozluźnione od samego rana.
 
Magda Niedzielska
Jestem tancerką, choreografką, pedagożką, instruktorką Pilates. Ukończyłam studia magisterskie w zakresie Choreografii i Teorii Tańca na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie oraz Pedagogikę Tańca na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Absolwentka studiów podyplomowych z Zarządzania Kulturą na Uniwersytecie Jagiellońskim. Uczestniczyłam w międzynarodowym programie w Kibbutz Contemporary Dance Company w Izraelu, byłam tancerką zespołu Elephant w Black Box Junior Dance Company w Madrycie. Obecnie współpracuję z Krakowskim Teatrem Tańca, a także jako choreografka oraz instruktorka Pilates. Otrzymałam Stypendium Twórcze Miasta Krakowa w 2019 i 2021 roku oraz Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w 2020 roku. Byłam również objęta programem Narodowego Instytutu Muzyki i Tańca "Wspieranie aktywności międzynarodowej" w latach 2019 i 2022.
 
Kiedy:
Środy 5, 12, 19 i 26 października
 
7.30 - 8.30 Pilates
8.45-9.45 Morning Movement
 
Gdzie:
Studio Krakowskiego Teatru Tańca, ul. Grzegórzecka 69
 
Cena:
50 zł pojedyncze wejście;
160 zł - 4 zajęcia
 
Zapisy:
Obowiązkowe zapisy mailem na adres skowronme@gmail.com
Potwierdzeniem zapisu jest dokonanie przelewu na przesłany mailem numer konta.W przypadku braku minimalnej ilości osób w grupie zajęcia nie odbędą się.
 
Co zabrać:
Wygodny strój, skarpetki, wodę, matę do ćwiczeń.
 
Do zobaczenia! :)
Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Bibice

Kraków